Boekstart: Samen lezen & leren met je baby
IJsselkade 13, 7001 AN Doetinchem
|
Tel: +31 314 333 445
|
Toon op kaart
Met je baby op schoot een boekje ontdekken is niet alleen gezellig, maar ook leerzaam. Voorlezen stimuleert de taalontwikkeling en spraakvaardigheid van je kindje. Het helpt bovendien de concentratie te verbeteren, wat een mooie basis legt voor de toekomst.
Waarom is voorlezen zo belangrijk?
Uit onderzoek blijkt dat kinderen die op jonge leeftijd in aanraking komen met boeken een grotere woordenschat ontwikkelen. Ze beginnen met een voorsprong aan hun schoolcarrière. Bovendien versterkt het samen lezen de band tussen ouder en kind, wat zorgt voor mooie, leerzame momenten.
Wat kun je verwachten bij Boekstart?
Tijdens de maandelijkse bijeenkomsten van Bibliotheek West-Achterhoek worden er boekjes voorgelezen, gezongen en gespeeld. Samen plaatjes aanwijzen, versjes leren en verhaaltjes vertellen maakt voorlezen niet alleen leerzaam, maar ook ontzettend leuk!
Waar en wanneer is er een bijeenkomst?
5 december in de Bibliotheek Doetinchem. Om 9:00 uur en om 10:30 uur.
Voor wie is Boekstart?
Deze bijeenkomsten zijn voor ouders, grootouders en verzorgers die graag meer willen leren over (voor)lezen met jonge kinderen. De activiteiten zijn geschikt voor kinderen tot vier jaar, maar oudere broertjes of zusjes zijn natuurlijk ook welkom!
Deelname is gratis!
Je schrijft je alleen in voor je kindje – ouders hoeven zich niet aan te melden.