Duitse wijnavond met Dokter Maler
Restaurant & Hotel De Jaeger
Stationsstraat 20, 7261 AD Ruurlo
|
Tel: +31 6 83020089
|
Toon op kaart
Op vrijdag 10 juli verwelkomen wij u graag bij Restaurant De Jaeger voor een bijzondere avond rond Duitse wijn.
Duitse wijnen behoren tot de meest verfijnde en veelzijdige van Europa, maar krijgen niet altijd de aandacht die zij verdienen.
Tijdens deze avond zetten wij deze bijzondere wijnen bewust in het zonnetje.
Samen met Dokter Maler laten wij u kennismaken met de rijkdom en diversiteit van Duitsland als wijnland.
Wij serveren een 5-gangen diner, begeleid door 7 zorgvuldig gekozen wijnen. We beginnen met een glas Sekt, waarna u stap voor stap wordt meegenomen langs verschillende stijlen en regio’s van fris en mineraal tot rijk en elegant.
Tijdens de avond vertelt de duitse wijnspecialist Dokter Maler over de wijnen, hun herkomst en wat ze zo bijzonder maakt.
Op een toegankelijke manier, passend bij de gerechten en het moment aan tafel.
Wilt u deze avond blijven overnachten? Neem dan contact met ons op via e-mail of telefoon om dit aan uw reservering toe te voegen.
Aanvang: 18:30
Prijs: €160 per persoon, all-in