Keuken van Weleer; bijzonder dineren op Verwolde

Huis Verwolde

Jonker Emilelaan 4, 7245 TL Laren | Tel: +31 573 401 825 | Toon op kaart

Data

18 april 2026 |Laren
19 april 2026 |Laren
24 april 2026 |Laren
25 april 2026 |Laren
26 april 2026 |Laren

De unieke diners verzorgd door Keuken van Weleer zijn een ware beleving geheel gebaseerd op de historische culinaire geschiedenis van huis Verwolde. Keuken van Weleer kookt historische recepten uit oude kookboeken en documenten. Enige tijd geleden stuitten ze op een uniek manuscript uit de 18e eeuw in het archief van huis Verwolde. Drie volumes met handgeschreven recepten van onder anderen Reiniera Charlotta van der Borch-van Goltstein (1710-1772). Tegelijkertijd raakten zij aan de praat met de medewerkers van huis Verwolde en het idee was geboren; ter ere van het 250-jarige jubileum van huis Verwolde diners organiseren met recepten uit deze oude familiekookboeken.

Tijdens een vijfgangendiner in de oranjerie kun je genieten van een menu zoals het werkelijk genuttigd kan zijn door de vroegere bewoners van huis Verwolde.
Laat je verrassen door de unieke smaken uit de 18e eeuw, een ervaring die je meevoert naar voorbije tijden.
Tip: Voorafgaand aan het diner ook het huis bezoeken en zien waar en hoe gekookt en gegeten werd? Reserveer dan de rondleiding historische diners die om 16:30 aanvangt door een mail te sturen aan Verwolde@glk.nl.
Let op: Ticket rondleiding alleen geldig naast de reservering voor het diner.
Datum: 18, 19, 24, 25, 26 april
Tijd: inloop 17:30 start diner 18:00 uur
Kosten: € 85,00 p.p.
Adres: Huis Verwolde, Jonker Emilelaan 4, 7245 TL Laren
Reserveren noodzakelijk via: www.glk.nl/verwolde

Meer informatie
Bekijk alle evenementen in de Achterhoek
Bekijk alle evenementen in de Achterhoek