Romienendiek 3, 7122 PA Aalten
|
Tel: +31543474963
|
Toon op kaart
In het Achterhoekse coulisselandschap in de gemeente Aalten ligt Wijngoed "de Hennepe".
Op eeuwenoude esgronden wordt al meer dan tien jaar moderne druiventeelt toegepast. Met veel zorg worden de druiventrossen geoogst en verwerkt tot Achterhoekse wijn.
Wijngoed de Hennepe is een van de verenigde Achterhoekse wijngaarden, waar de druiven worden geteeld op een zo natuurlijk mogelijke wijze. Een voorbeeld hiervan is het gebruik van ondergroei met gras, klaver en bloemen. Ondergroei stimuleert via het bodemleven de bodemvruchtbaarheid. Klavers binden stikstof, zodat kunstmest nagenoeg niet nodig is. En bloemen trekken nuttige insecten aan, die schadelijke insecten op eten.
Vol trots willen we onze wijnen aan u laten zien. We verkopen onze wijnen aan huis.
In de maanden juli en augustus wordt elke woensdagmiddag om 15:00 uur een rondleiding georganiseerd met aansluitend een proeverij. Reservering is niet nodig. Kosten per persoon inclusief 3 proefglazen wijn: € 8,50.
Voor groepen zijn, op afspraak, ook andere dagen mogelijk.
Item not available since: 07-05-2020 - 10:46:23
Door verder gebruik te maken van onze website, ga je akkoord met cookies (en daarmee vergelijkbare technieken). Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken volgen en verzamelen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen onze website. Op deze manier kunnen we content of advertenties tonen die bij jouw interesses passen. Daarnaast kun je dankzij cookies informatie delen op social media. Lees meer